top of page

elastyczność

 

Nasz model oferuje klientom ciągłość pełnoetatowych pracowników ze skalowalnością elastycznej obsady. Ci sami przeszkoleni pracownicy codziennie pojawiają się do pracy w przydzielonych im hotelach, ale liczba naszych pracowników zmienia się wraz ze wzrostem i spadkiem sezonowości i obłożenia.

rekrutacja

 

Rekrutacja dobrych pracowników jest w dużym stopniu odpowiedzialna za nasz sukces. Rekrutacja oddolna pozwala nam dokładnie sprawdzać właściwe nastawienie,  umiejętności i etykę pracy. Klienci i goście zwracają uwagę na pracowitość i troskę naszych współpracowników.

o nas

Od momentu powstania  w 2009 roku jako firma świadcząca usługi Leasingu Personelu działająca w sektorze hotelarskim, i nie tylko, Special Employee Group dostrzegła potrzebę zastępczego i niezawodnego personelu. 

Jako Special Employee Group  staliśmy się preferowanym dostawcą usług personalnych i usług HR, który wyznacza standardy dla wymagającej i zmieniającej się branży.

W całej naszej historii byliśmy firmą zorientowaną na rozwój. Naszą strategią zawsze było budowanie długotrwałych relacji z naszymi Klientami poprzez przekraczanie ich oczekiwań. 

Dziś SEG kontynuuje swoją historię jako uznany lider w branży. Rozumiemy nieustanną presję na zapewnienie najwyższej jakości usług przy jednoczesnym zwiększaniu wartości i oszczędności. Naszym zaangażowaniem w naszą pracę zdobyliśmy zaufanie i szacunek wielu 4* i 5* hoteli w Polsce, jak również obiektów stadionowych oraz cateringów.

zasięg

 

SEG zapewnia wiedzę i doświadczenie z lokalnymi możliwościami zarządzania i rekrutacji  w obszarze miejsca pracy klienta. Nasi koordynatorzy pozwalają Special Employee Group zapewnić pełne wsparcie  pracownikom,  a co najważniejsze klientom.

personel

 

Cały personel to pracownicy SEG, więc mamy z nimi bardzo dobre relacje. Oferujemy stanowiska na poziomie podstawowym z możliwością awansu. Zapewniamy stałe godziny pracy oraz opcje ubezpieczenia zdrowotnego.

bottom of page