top of page

o nas

Specjalizujemy się w zapewnianiu tymczasowych pracowników dla branży

HoReCa. Kluczowymi elementami są szybkość reagowania na zapotrzebowanie na pracowników, elastyczność w dostosowywaniu się do zmieniających się potrzeb oraz dbałość o wysoką jakość świadczonych usług.

Zapewniamy takie usługi jak: pracownik tymczasowy, rekrutacja i selekcja pracowników, szkolenia wstępne. Oferowane przez nas usługi obejmują kelnerów, barmanów, kucharzy, pomocników kuchennych, zmywak oraz panie pokojowe.

Kluczowym elementem współpracy jest możliwość szybkiego dostosowania się do sezonowości branży. W okresach wzmożonego ruchu Klient może skorzystać z większej liczby pracowników, natomiast w okresach spowolnienia może w łatwy sposób zmniejszyć zapotrzebowanie.

Aby sprostać wymaganiom Klienta, ważne jest zapewnienie wysokiej jakości kandydatów, którzy posiadają odpowiednie umiejętności i doświadczenie. Dzięki temu Klient może być pewny, że pracownicy będą odpowiednio przeszkoleni i gotowi do wykonywania powierzonych im zadań.

Podsumowując, kluczowymi elementami naszych usług są szybkość reagowania, elastyczność, wysoka jakość oraz dostarczanie odpowiednio wykwalifikowanych pracowników, co pozwala klientowi na efektywne zarządzanie zasobami ludzkimi i skuteczne funkcjonowanie przedsiębiorstwa.

W całej naszej historii jesteśmy firmą zorientowaną na rozwój. Naszą strategią jest budowanie długotrwałych relacji z naszymi Klientami.

bottom of page